رضوا

عرفان


رضوارضوا
وحیمدیریت
عقلدرباره ما
عشقتماس با ما


فلسفهعرفان
سخن روز : 


موضوعات: گشت و گذار, وب گــردي
نوشته شده در جمعه, ۵ آبان ۱۳۹۱ | نویسنده سيد علي موسوي

بیانیه ی مشترک بسیج دانشجوئی

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی حذف شبکه های ایرانی از ماهواره های یوتل ست و اینتل ست و تحریم های وحشیانه غرب بر علیه جمهوری اسلامی ایران ، بسیج دانشجویی احرار با همکاری بسیج دانشجویی آموزشکده چمران با انتشار بیانیه ای اعلام انزجار خود را اعلام کردند، که بازتاب خبری مناسبی نیز در خبرگزاری های و وب سایت ها و وبلاگ های مختلف داشت که در ادامه لینک های مرتبط به مرور اضافه خواهد شد :

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِؤُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ (سوره صف؛ آیه ۸)

مى‏خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید.

 

رسانه‌های غربی امروز به مدد دروغ، زمینه‌ساز جنایت‌های بعدی سیاست‌مداران شده‌اند؛ این‌ها امروز می‌کارند، آن‌ها فردا درو می‌کنند.

ما دانشجویان بسیجی و ولایت‌مدار ایران اسلامی با اعلام انزجار از لابی‌های صهیونیستی در سرتاسر جهان، حذف شبکه‌های ایرانی توسط سازمان ارتباطات ماهواره‌ای بین‌المللی(اینتل‌ست) و شرکت خدمات ماهواره‌یی اروپا(یوتل‌ست) در روزهای اخیر و اتخاذ مواضع خصمانه و تحریم های وحشیانه جوامع بین المللی بر علیه جمهوری اسلامی ایران، لازم دانستیم با انتشار این بیانیه اعمال بچگانه صاحبان زر و زور که با پیروی از نظریه های شیطانی “جوزف گوبلز”، وزیر تبلیغاتی هیتلر (آلمان نازی) و امثال “رابرت مورداک” صهیونیست دست به این اقدامات فاشیستی میزنند را محکوم نماییم.

 اصحاب رسانه و مدیران شبکه های ماهواره ای بدانند، کسانی که ادعای آزادی بیان را در جهان یدک می کشند و همواره خیل عظیم تحریم ها را به بهانه های واهی نبود آزادی رسانه ای تصویب می کنند، اکنون با وجود پخش بیش از یک هزار شبکه ماهواره ای خود به شکل آزادانه در کشورها، بر خلاف همه مقررات بین‌المللی، اصل آزادی بیان را در حق مسلم ایران، زیرپا گذاشته اند. 

دولت‌های استکباری و ظالمان جهان بدانند، جوانان و دانشجویان ایرانی هرگز از اهدافی که پدرانشان از آغاز انقلاب اسلامی و در طول هشت سال جنگ تحمیلی برای رسیدن به آن جان‌های خود را فدا کرده‌اند دست بردار نیستند و همانطور که وعده الهی بر پیروزی و غلبه حق بر باطل است و همواره شاهد عنایات پروردگار در مسیر پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی هستیم، این‌بار هم با یاری باری تعالی پیروز این جنگ رسانه ای خواهیم بود.

در ادامه، باید چند کلامی خطاب به ملت هایی که خواهان آزادی، عدالت، دوستی و محبت هستند، گفت:

– آیا زمان آن نرسیده است که کمی پا را فراتر از آن حد و مرزی که عده ای اندک برایتان ترسیم کرده اند بگذارید و بیاندیشید که به راستی چه چیزی در حال رخ دادن است؟! چرا کسانی که در سرزمین های پر از نعمات الهی زندگی می‌کنند باید همواره در رنج و عذاب از غم از دست دادن عزیزان،در گرسنگی و فقر باشند؟! یا چرا باید ۹۹% جامعه تلاش کنند،برای ۱% جامعه !؟

آری اینها همه کلاه‌های گشادی‌ست که همان ظالمان سلطنت طلب با ابزار رسانه ای خود برایتان به ارمغان آورده اند! و یاد آور جمله ای معروف هستند که: ” شما آن چیزی را میدانید که آنها میخواهند شما بدانید.. “

 

بسیج دانشجویی موسسه آموزش عالی احرار رشت– بسیج دانشجویی دانشکده فنی مهندسی شهید چمران رشت

 

سید علی موسوی

در نقل مطالب دیگران امانت دار خوبی هستیم . ولی بیشتر سعیمون بر تولید مطالب جدیده که خدارو شکر تا حالا موفق هم بودیم. لطفا نقد کنید 🙂 یا علی

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookGoogle Plusبرچسب:
| بدون دیدگاه

عقل
عرفانبازگشت به بالاي سايت             وحی پرينت صفحه
رضوا | اخبار | درباره رضوا | تماس با رضوا | رضوا در فيس بوك | رضوا در گوگل پلاس آخرين بروزرساني سايت   جمعه, ۱ خرداد ۱۳۹۴Powered By Wordpress - Designer: RezaOnline.net
بهینه سازی سایت : سئو