رضوا

عرفان


رضوارضوا
وحیمدیریت
عقلدرباره ما
عشقتماس با ما


فلسفهعرفان
سخن روز : 


موضوعات: گــالــري, نرم افزار موبايل
نوشته شده در پنج شنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۱ | نویسنده سيد علي موسوي

دانلود کتاب اسرار آل محمد ع نسخه موبایل جاوا

بسم الله الرحمن الرحیم

دانلود کتاب اسرار آل محمد علیهم السلام نسخه موبایل جاوا

کتاب « اسرار آل محمد علیهم السلام » ترجمه ی کتاب معروف به « کتاب سلیم بن قیس هلالی » ( اولین کتاب تاریخ شیعه ) هست که به خاطر اهمیت بالائی که داشت در یک پست جداگانه از اهمیت و جایگاهش در نظر ائمه علیهم السلام صحبت کردم.

« شیعه ای که این کتاب را نخوانده باشد !!! » عنوان این پست بود که توصیه می کنم چند دقیقه ای رو براش وقت بگذارید.

دوستان زیادی تقاضا  کردند که امکان دانلود این کتاب را هم فراهم کنیم که به لطف خدا نسخه ی موبایل ( جاوا ) ی این کتاب توسط مرکز تحقیقات علوم اسلامی در قم تولید شده.

البته اگر اهل مطالعه ی آنلاین هم هستید توصیه می کنم در سایت « نور لایب » که وابسته به همین مرکز هست به صورت رایگان عضو شوید و از چند هزار کتاب مفیدی که داره ( خصوصا اسرار آل محمد علیهم السلام ) به صورت آنلاین استفاده کنید.

حجم فایل: ۱٫۲ MB

فرمت : Jar

برای دانلود روی عنوان زیر کلیک کنید:

دانلود کتاب اسرار آل محمد علیهم السلام نسخه موبایل جاوا

سید علی موسوی

در نقل مطالب دیگران امانت دار خوبی هستیم . ولی بیشتر سعیمون بر تولید مطالب جدیده که خدارو شکر تا حالا موفق هم بودیم. لطفا نقد کنید 🙂 یا علی

More Posts - Website

Follow Me:
TwitterFacebookGoogle Plusبرچسب: , , , ,
| یک دیدگاه
  1. غلام گفت:

    این یک خلاصه ای از کتاب(اسرارآل محمدص)است .کل کتاب اسرارآل محمدص ۷۸۵ صفحه است که اسماعیل انصاری زنجانی خویینی آن را به فارسی ترجمه کرده . اگر توانستید هماه را برای دالود آماده کنید. چون این خلاصه شما بسیار ناقص است وراه به جایی نمی برد.

عقل
عرفانبازگشت به بالاي سايت             وحی پرينت صفحه
رضوا | اخبار | درباره رضوا | تماس با رضوا | رضوا در فيس بوك | رضوا در گوگل پلاس آخرين بروزرساني سايت   جمعه, ۱ خرداد ۱۳۹۴Powered By Wordpress - Designer: RezaOnline.net
بهینه سازی سایت : سئو