رضوا

عرفان


رضوارضوا
وحیمدیریت
عقلدرباره ما
عشقتماس با ما


فلسفهعرفان
سخن روز : 


موضوعات: آداب معاشرت, عـرفـان و اخـلاق
نوشته شده در چهارشنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۰ | نویسنده سيد مهران

خیرات عجیب فرزند برای پدر!!

بسمه تعالی

خیرات عجیب فرزند برای پدر

خیرات عجیب فرزند برای پدر: شبی یکی  از اولیاء خدا برزخ را در خواب دید که عده ای از انسانهای مومن در حال دویدن بسوی بهشت هستند اما یکی از آنان لنگان و آرام حرکت میکند .ایشان نزدیک فرد میشود و از او میپرسد :چرا شما همانند دیگران نمی دوید پیرمرد میگوید :فرزندان آنها به ایشان خیرات کرده و می کنند اما فرزند من ،من رااز یاد برده است ایشان در خواب نشانی فرزند پیرمرد را میگیرند و از خواب بیدار میشوند سراغ پسر را میگیرد که او را در کار گاهی در کنار دریا می یابد که مشغول به استراحت بعد کار است ایشان به پسر درباره خواب و خیرات برای پدرش می گوید اما چون فرزند پیرمرد وضع مالی مناسبی نداشته عصبانی میشود و مشتی آب از دریا    برمیدارد و دوباره درون دریا  میریزد و در این حین میگوید: این برای پدرم ایشان از این کار پسر رنجیده می شوند و به خانه باز میگردند در خواب مجددا پیر مرد را میبینند که دوان دوان به سوی بهشت میرود از او میپرسند چه شد پیرمرد؟ چطور میدوی؟ پیرمرد میگوید: امروز که فرزندم برایم مشتی آب از دریا برداشت و دوباره درون دریا ریخت بچه ماهی از آب بیرون افتاد در حال مردن بود با این کار پسرم آب روی ماهی ریخت و ماهی جستی زد و در آب افتاد و به برکت زنده ماندن ماهی خداوند به من کمک کرد تا راحت تر وسیع تر به بهشت برم از طرف من از پسرم تشکر کن.

برای سلامتی آقا

“صلوات”برچسب: , ,
| ۲ دیدگاه
  1. احمد گفت:

    سلام جالب بود اما سعی کنید سند این گونه روایات ذکر شود

  2. نوید گفت:

    صلوات ..
    – خیلی خوب بود ، میگن خدا بهترین محاسبه گره همینه دیگه !
    من چندروزی هست که ترجمه صوتی قرآن رو دانلود کردم و گوش میدم تندتند (الحمد..) ، انصافاً لحنی که خدا با ما صحبت میکنه برام خیلی خیلی جالبه چون اصلا نمیتونم محبت خدارو محاسبه کنم ! (به نظرم یکی از دلایلی که ما کفران نعمت میکنیم اغلب ، همین محبت و بخشندگی زیاد هست !)

عقل
عرفانبازگشت به بالاي سايت             وحی پرينت صفحه
رضوا | اخبار | درباره رضوا | تماس با رضوا | رضوا در فيس بوك | رضوا در گوگل پلاس آخرين بروزرساني سايت   جمعه, ۱ خرداد ۱۳۹۴Powered By Wordpress - Designer: RezaOnline.net
بهینه سازی سایت : سئو